15/16: HC Bobři Valašské Meziříčí 5:4 HC Poruba (11.KOLO)

20.10.2015 14:55

Přesně 3 hodiny před zápasem se na svinovském nádraží schází pouhých 8 fanoušků, což je na sobotní termín opravdu velmi smutné. No nic nasedáme na vlak. ten den netradičně směr Ostrava-Kunčice kde přesedáme na přímý vlak do Valašského Meziříčí. Cestou se i v tak malém počtu skvěle bavíme a něco po 16. té hodině vystupujeme ve Valašském Meziříčí. Jdeme ihned ke stadionu a zakupujeme lístky za 50,-kč. Stadion má pouze jednu stranu kde je tribuna tímpádem volíme sektor hostů úplně vlevo. Co je pro nás velkým překvapením je absence "kotle" domácích, žádná vlajka a první třetinu žádné fandění. To se ovšem mění po skóre, kdy Valmez vede nad námi 3:0, najednou se domácí probouzí, zajímavé. My fandíme od začátku až do konce i v tom dalo by se říct ubohém počtu. V druhé třetině zápas famózně otáčíme utkání na 3:4 během pouhých 6 minut!! To ovšem nestačí a domácí Boobři dokážou opět utkání zvrátit ve svůj prospěch. Zápas končí prohrou 5:4 a jedeme domů tentokrát klasickou cestou zpět vlakem přes Hranice na Moravě. Něco po půl 10 přijíždíme na Svinov.